x
BERRENstudio  - 0

Volanlı Demonte Yaka Kaftan

Ürün Kodu : 23
14.000,00 TL
Beden
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Kaliteli kumaş yapısına sahip, aşırılıktan uzak bir zamansız modayı yansıtan volanlı demonte yaka kaftan, kadınların şıklık yarışında harika bir oyuncu olarak yerini alıyor.

Kadına mükemmel bir şıklık kazandırırken aynı zamanda rahat hissetmesini sağlıyor. Her durumda şık görünmek isteyen kadınların gardırobunda kesinlikle bulunması gereken bir parça.

Her Zaman İddialı, Şık Ve Asil

Herkesin zevkine hitap edebilecek mükemmel bir parça olarak öne çıkan kaftan modeli geleneksel tasarıma sahip çizgilerinin yanı sıra modern görünümü ile dikkat çekiyor.

Birçok tarza uyum sağlayan yapısı sayesinde her yaştan kadının tercih haline dönüşüyor. İster kombini tamamlamak için isterse zevki yansıtmak için hangi nedenden seçilirse seçilsin her zaman iddialı, şık ve asil görünmeyi sağlıyor. 

Farklılığını Ortaya Koyuyor


Her kadının kendi kreasyonu içerisinde yer almayı başaran kaftan modeli, her dönemde ve her durumda tercih edebilecek özelliklere sahip.
  • Boy ölçüsü 130 cm.
  • Broker kumaş ile üretildi.
  • Saten astar ile desteklendi.
  • Yuvarlak yaka tasarımına sahip.
  • Fakir kol stili ile farklılık kazandırıldı.
  • Boyundan agraflı tarz ile öne çıkıyor.
  • Volanlı Demonte yaka ile farklılığını ortaya koyuyor.

Muhteşem Bir İhtişama Sahip

Osmanlı'dan günümüze kadar uzanan otantik kıyafet özellikle düğünlerde vazgeçilmez kıyafet seçimi arasında liste başı olarak halen tercih ediliyor. Özellikle kına gecelerinde ve özel günlerde vazgeçilmez bir kıyafet olan kaftan görkemli ve göz alıcı tasarımı ile muhteşem bir ihtişama sahip.

Şatafatlı ve göz kamaştırıcı bir elbise olmasının yanı sıra unutulmaz ve özel günlerinde mükemmel bir tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor. Volanlı demonte yaka kaftan,  farklı tasarımı ile zarif bir görünüm elde etmek isteyen kadınların en önemli seçimleri arasında yer alıyor.

Tarihin Çizgilerini Modem Tasarım İle Buluşturuyor

Volanlı yakası, ihtişamlı kol tasarımı ve mükemmel kesim zarafeti sayesinde oldukça gösterişli şık görünmeye yardımcı oluyor. Vücuda oturan yapısı, üzerindeki detayları göz kamaştıran modeli ile tarihin çizgilerini modem tasarım ile buluşturuyor.

İhtişamına rağmen rahat hareket etme özgürlüğünü sağlayan tasarımı şıklığı kadar başarılı. Demonte yaka yapısı kaftan modelini modern bir hava katıyor.

Ödeme Seçenekleri
Volanlı Demonte Yaka Kaftan
Visa
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.