x
BERRENstudio

Puantiyeli Eşarp

Ürün Kodu : BRRN21Ş1005858
2.100,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

Kendine özgü dokunuşları, çizgisi ve tarzı ile kadınların popüler tercihi olan Berrenstudio, bu sezonun da yıldızı olarak sunduğu ürünlerle tarzınıza ve kombinlerinize ışık katan modeller sunuyor. Yeni sezonda kendinizi iyi hissedeceğiniz ve kombinlerinizle fark yaracağınız BerrenStudio Puantiyeli Eşarp modelleri aksesuar ürünlerimizden tercih edilenlerin en başında geliyor. Küçük bir dokunuşla kombininizde harikalar yarabileceğiniz yeni ürünümüz %100 ipekten üretilmiş kumaşı ile sizlerle buluşuyor.

Kombinlerinizin Tamamlayıcısı

Klasik eşarp modellerinin modernlik ile bütünleştirilmesiyle meydana gelmiş eşarp modelimiz kombinlerinizin en mükemmel tamamlayıcısı haline geliyor. Sahip olduğu ince çizgiler, puantiye deseni ve canlı renkleri ile en sıradan kombinlerinizi bile şık bir kombine çevirecek olan bu eşarp, dilediğiniz formata girerek istediğiniz her yerde kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Doğru bir aksesuarın büyüsünü bilen herkes BerrenStudio Puantiyeli Eşarp modelleri ile kıyafetlerini tamamlarken, eşarp sizlere ekstra konfor ve şıklık sunuyor.

Tarzınızı Yansıtan Aksesuar

Özel tasarımı, ince düşünülmüş deseni ve kenarında bulunan usta dikişleri ile kusursuz bir şekilde üretilmiş eşarp modeli, en trend tasarımı ile bir aksesuar yardımıyla tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Saçlarınızda ya da boynunuzda taşıyabileceğiniz her türlü kıyafetinize uyum sağlayabilecek ve sizi yeniden yaratacak bu eşarp modeli, kayma ya da terletme gibi durumlarla sizi rahatsız etmeden gün boyunca size eşlik ediyor. Modern çizgiler, canlı renkler ve puantiye deseni ile tarzınızı kolaylıkla yansıtacak şekilde üretilmiş eşarp modelimiz ile bir aksesuarın kıyafetlerinizdeki etkisini görünce şaşırmanıza neden oluyor.

Dilerseniz Saçlarınızda Dilerseniz Çantanızda

Klasik eşarp kullanım yöntemlerinin yanında %100 ipek kumaştan üretilmiş, sizi asla rahatsız etmeyecek eşarp modelini modern ve trendlere uygun olarak çantanızda, saçlarınızda, boynunuzda ya da kullanmak istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Tarzının çok amaçlılığı ve renklerinin uyumluluğu sayesinde dolabınızda bulunan her kıyafete kolaylıkla yakışacak eşarp modelimiz ile şık davetlerin ya da günlük kıyafetlerin ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Nefes kesen modeli, gözleri okşayan tarzı ve klasiklikten uzak modern çizgileri ince düşünülerek tasarlanmış eşarp modelimiz en trend modaları yakalayarak uyum sağlamanıza fırsat sunuyor.

Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.