x
BERRENstudio  - 0

Fiyonk Yakalı Balon Etekli Takım

Ürün Kodu : 37
4.970,00 TL
Beden
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Tafta kumaş ve saten astar ile üretilen fiyonk yakalı balon etekli takım kadın için mükemmel bir alternatif olarak tercih ediliyor. Etek boyu 60 santim üst boyu ise 45 santim olan takım ideal bir kullanım konforu sunuyor.

Üst yaka bağlama detaylı olan üründe fiyonk yaka hareketlilik kazandırıyor. Balon etek kesim kalın pileleri ile yürürken ya da otururken rahat bir kullanım imkanı sağlıyor.

Nostaljik, Romantik Ve Bohem

Dirsek kol boyu sayesinde her mevsim rahatlıkla tercih edilebilecek bir giyim tarzı haline dönüşen kıyafetin kolları balon tasarım ile hareketlendirildi. Biraz nostaljik biraz romantik ve biraz da bohem stillere kolaylıkla uyum sağlayan fiyonk yaka tüm zamanların en belirgin trendi olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle 80'li yılları özleyen kadınların tercih etti oldukça eksantrik bir tarz sunmasının yanı sıra kadının farklı hallerine de ayak uyduruyor. İş yaşamındaki kadınlar için kravat olarak kullanılan fiyonklu bluz anlayışını tamamlayarak güç sembolü olarak taşınmasına yardımcı oluyor.

Her Zaman Popülerliğini Koruyor

Kemerden sonra kabararak aşağı doğru inen balon etek modeli hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de görüntü şıklığı kazandırıyor. Her zaman popülerliğini korumayı sürdüren balon tasarımı kullanımı rahat olmasından dolayı aktif iş hayatında oldukça fazla tercih ediliyor.

  • Tafta kumaştan üretilen takım saten astar ile hazırlandı.
  • Üst boyu 45 etek boyu ise 60 cm.
  • Üst yaka fiyonk bağlama detaylı.
  • Balon etek kesime sahip.
  • Belden kalın pileli.
  • Dirsek kol boyu ölçüleri hakim.

Güçlü Ve Asil Bir Tarz Yansıtıyor

Mini boyu ile bacakları daha uzun ve daha orantılı gösteren Fiyonk Yakalı Balon Etekli Takım, son dönemin favorileri içerisini kendine yer bulmuş durumda. Doğru ayakkabı ve takı seçimi ile eşsiz bir tarz oluşturmaya yardımcı oluyor.

Kadının stilini yansıtmasının yanı sıra aynı zamanda kendisini şık ve zarif hissetmesini destekler. Hem günlük kullanımda hem de özel günlerde benzersiz bir alternatif olması dışında özellikle iş hayatında güçlü ve asil bir tarzı yansıtmak için ideal bir seçim olmaya devam ediyor.

Ödeme Seçenekleri
Fiyonk Yakalı Balon Etekli Takım
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.