x
BERRENstudio  - Şal

Kasımpatı Şal

Ürün Kodu : 93
300,00 TL
Beden

STD

Renk
Beden Tablosu

Siyah

Kampanya
Ürün Özellikleri

Genellikle genç kadınlar tarafından tercih edilen desenli şal duruşu ile beğeni topluyor. Daha geniş ve daha şık göstermeyi yardımcı olan şal modeli oldukça rahat kullanım imkanı sağlıyor.  

Kayma ve bozulma yapmayan ürün kolay şekil alabilen özelliği sayesinde dikkat çekiyor. Hem günlük hem de özel günler için kullanıma uygun bir kumaş yapısına sahip olması abiye kıyafetlerde de şık ve parlak bir görüntü sağlamaya yardımcı olur.

Enerjisi Yüksek Tasarım

İnce ve rahat kumaş yapısı her mevsim için tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Kıyafet kombinin de şalın sahip olduğu önem bu yüzden kadınlar tarafından titizlikle tercih ediliyor.

Doğru şal seçimi vasat bir kıyafeti bile eşsiz ve benzersiz gösterebilecek kadar büyük öneme sahip. Sokak modasını gerçek anlamı ile yansıtan model spor stili ifade eden çizgilere sahip. Çiçek desenleri ile baharı hatırlatan şal modeli kullanılan renk seçenekleri ile enerjisi yüksek bir tasarıma dönüşüyor.

Kullanışlı Ve Estetik

Klasik stili benimseyenler için geleneksel motiflere uyan tasarım kolaylıkla klasik tarz oluşturmaya yardımcı oluyor. Niteliğini ortaya koyan kumaş türü ve özellikleri her mevsime uygun olarak ürünün öne çıkmasını sağlıyor.

Kullanışlı ve estetik kumaş özelliği sadece her mevsime uygunluk açısından değil aynı zamanda kaymayan yapısı ile hem çok daha kullanışlı hem de son derece şık görünüm elde etmeye imkan sağlıyor.

Sokak modasında, abiye giyimde ve ofis giyimde oluşturulan konseptler ile kendi kurallarını kıyafeti ile yansıtmak isteyen kadının en önemli tercihi haline geliyor.

Tek Bir Hareketle Eşsiz Bir Dokunuş

Gösterişten uzak şıklığı ve her kombine rahatlıkla uyum sağlamasının yanı sıra canlı detaylara sahip olması kadının görünümünü monotonluk riskinden uzaklaştırıyor. Hareketli tasarıma sahip şal modeli güçlü görsel tasarımı ile birbirinden şık kombinler oluşturmak için kadınların en büyük yardımcısı.

Kendine özgü ve özgün bir tasarıma sahip olan desenli şal modeli bakış açısını dünyaya yansıtan kadının kombinlerini tamamlıyor. Tüm parçaları birleştiren uyumlu ahengi dengeleyen şal tek bir hareketle eşsiz bir dokunuşun öne çıkmasını sağlıyor.

Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.