x
BERRENstudio

Çiçekli Desenli Etek

Ürün Kodu : 83
2.700,00 TL
Beden
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Modern, asil, cesur ve güçlü kadınlar için tasarımı ile öne çıkan çiçekli desenli etek modeli adından söz ettiriyor. Her yaştan kadının giyim tarzına ve beden yapısına uyum sağlayan alternatif olarak fark yaratan ürün özel dikim, desen ve kumaş seçimi ile kalite ve lüksü bir arada buluşturuyor.

Uçuşan kumaşı, sıra dışı çiçek deseni ve farklı trend dizaynı ile hem yetişkin kadınların hem de genç kızların yeni gözdesi.

Daha Güçlü, Daha Asil

Kadının her ortamda rahatlıkla kullanabileceği çizgilere sahip olan ürün çok daha güçlü ve çok daha asil görünüme yardımcı oluyor. Kemerli ve pileli olması sayesinde konforlu ve rahat kullanım imkanı sağlayarak kadınların beğenisini kazanıyor.

Kadın ile özdeşleşen hem duruşunu güçlendiren hem de göz alıcı olmasını sağlayan etek modeli en fazla tercih edilen ürünler arasında liste başında yer alıyor.

Şıklığı Zirveye Taşıyor

Kadının aradığı şıklığa kolaylıkla ulaşmasına imkan tanıyor. Diz altı boy ölçüsü ile kadınların ilgisini çeken ürün hem günlük kullanımda hem de özel gün seçimlerinde gösterişli ve zarif bir görünüm sunuyor.

Çekici ve güçlü bir duruş kazandırmasının yanı sıra ciddi ve resmi bir duruş sunmaya yardımcı olarak iş ortamında da şıklığı zirveye taşıyor. Yürürken, otururken ve kalkarken mükemmel bir rahatlık veren pileli kesimi dış görünüşü açısından da güzelliği ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

Çarpıcı Ve Göz Alıcı

Belden oturtmalı çarpıcı ve göz alıcı kesimi etek zarafetini rahatlığa taşıma avantajı sağlıyor.

  • Çiçek desenli kumaş yapısı.
  • Kemerli bel yapısı.
  • Asil görünümü.
  • Pileli rahat kesimi.
  • Belden oturtmalı.
  • Farklı trend dizaynı etek modelinin tüm dikkatleri üzerine çekmesine yardımcı oluyor.

Her Ortamda Farklı Bir Tarz

Çiçekli desenli etek son derece şık ve çarpıcı bir görünümün yanı sıra aynı zamanda tarzı ile kadınların favorileri arasında yerini alıyor.

İdeal kesimi, dikiş estetiği, rahat ve modern görünümü hem klasik hem de spor giyim tarzını benimseyen kadınlara üründe birçok farklı stili bulma imkanı sağlıyor. Her ortam için farklı bir tarz oluşturmayı destekliyor.

Ödeme Seçenekleri
Çiçekli Desenli Etek
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.