x
BERRENstudio  - 0

Beyaz Dantel Detaylı Elbise

Ürün Kodu : 27
7.000,00 TL
Beden
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Her bir kreasyonunu aşkla yaratan, asil kadın ruhuna dokunan BerrenStudio elbise modelleri, benzersiz çizgisi ve elegans tasarımlarıyla, her sezona damgasını vuruyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu içinde BerrenStudio beyaz dantel detaylı elbise modeli; rengi ve dantel detayıyla göz kamaştırıyor.

%100 polyester kumaştan tasarlanan ve üzerindeki dantel detayıyla adeta bir kuğuyu andıran formuyla, şıklığınızı ve zarafetinizi, girdiğiniz ortamlarda gösterebilirsiniz.

Beyazın Saf Güzelliği

Beyazın saf güzelliğini, dantelin eşsiz görünümüyle harmanlayan BerrenStudio beyaz dantel detaylı elbise, maxi boyuyla da rahat ve konforlu olmanızı sağlıyor. Bel kısmında ve kollarında bulunan dantel detaylarına, yaka kısmında bulunan beyaz puantiyeler eşlik ederken, belin biraz üstünde bağlanan fiyonklu kuşak, elbise modelimizi daha havalı ve modern bir havaya sokuyor.

Özgün ve sıra dışı elbise koleksiyonlarını kullanan BerrenStudio kadınları; girdikleri ortamda hemen fark edilirken, doğadan ilham alınan tasarımları taşırken, özgürlüğü ve rahatlığı yaşıyor.

Aşkla Yaratılan Tasarımlar

Tek parça halinde tasarlanan, kol manşetlerine konumlandırılan üç sıra düğmeyle daha da modern hale getirilen, aşkla yaratılan tasarımımız, gömlek yaka tarzıyla da oldukça rahat ve kullanışlıdır.

Kolların bilekten itibaren dantelli bölümü göz alıcı bir görünüm sunarken, bel etrafında ve belin hemen altında biten dantel detay, şıklığınıza bir üst seviyeye taşıyor. Uzun topuklu ayakkabı ve zincirli çapraz kol çantasıyla kombinleyebileceğiniz elbise modelimiz modern görüntüsüyle de oldukça çarpıcıdır.

Dantelin Göz Alıcı Güzelliği

Beyazın saflığını, dantelin göz alıcı güzelliğiyle birleştiren BerrenStudio beyaz dantel detaylı elbise modelimiz, girdiği ortamlarda fark yaratmak isteyen, özgür ruhlu kadınlar için oldukça idealdir.

Konforlu kalıplarıyla en ince ayrıntısına kadar estetiğin ön planda olduğu tasarımda, modern materyaller kullanılarak daha da renklendiriliyor. Göz alıcı modelimiz, şehirli kadınların günlük kullanımda rahat etmeleri için tasarlandı.

Tasarım detaylarının tümüne önem verilen ve farklı aksesuarlarla daha da renklendirilebilecek elbise modelimiz, modası asla geçmeyen klasik tasarımın, en modern halinde günlük kullanıma uygun olarak tasarlandı.

Şıklığından asla ödün vermek istemeyen ve günlük yaşantısında da zarifliği elden bırakmayan kadınların, gardırobunu süsleyecek tasarımımız, beyazın saflığını ve dantelin kusursuz güzelliğini bir araya getiren, eşsiz modellerimizden bir tanesidir.

Ödeme Seçenekleri
Beyaz Dantel Detaylı Elbise
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.