x
BERRENstudio

V Yaka Biyeli Elbise

Ürün Kodu : BRRN21V1004047
2.250,00 TL
Seçiniz
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
09.12.2022 - 10.12.2022
Kampanya
Ürün Özellikleri

Tasarladığı elbiselerde her zaman modanın bir adım önünde olmayı görev edinmiş BerrenStudio, yeni elbise modelleri ile 2021 yılına damga vuracak elbiseler sunuyor. V yaka dekoltenin zarif tarzı, biyenin kattığı ince detay ve yırtmaç ile elde edilmiş çekiciliğin bir araya gelerek oluşması sağlanmış BerrenStudio V Yaka Biyeli Elbise; şık davetlerinizde göz alıcı bir kombin yapmanıza yardımcı parça oluyor. Modernliğin klasik ile işlenerek maksimum şıklığa ulaşılması sağlanan elbise modelimiz %100 Polyester yapısı ile giyildiği andan itibaren hem rahatlık hem de bozulmayan zarafet sağlıyor.

Zariflik ve Şıklık Bir Araya Geliyor

İnce bir tasarım ve profesyonel işçilik ile eklenmiş biyeler elbiseye hareketlik katarken V yaka ve bacak yırtmacı ile de elbiseye çekicilik ve zarafet katıldı. Özellikle gece davetlerinde tercih edebileceğiniz bu model; tercih edilebilecek şık bir ayakkabı ile kısa sürede göz kamaştırıcı bir kombin elde etmenizi sağlıyor.  Uzun kolları, midi boyu ve özgün tasarımı ile her mevsim davetlerinizde kullanabileceğiniz elbise, trendleri yakalayarak bir adım önüne geçmenizi sağlıyor.

Gün Boyu Rahatlık İle Şıklığın Sıradan Kalıplarından Çıkın

Şıklık denildiği zaman akıllara gelen sıkı kalıplar, ağır elbiseler ya da zor kullanılan kumaşlar kalıbı BerrenStudio V Yaka Biyeli Elbise modelleri ile yıkılarak şıklığın rahatlık ile birleştirilmesi sağlanıyor. Alışılmış gece kıyafetlerini unutmanızı sağlayacak hem şık hem de zarif elbise modellerimiz, giydiğiniz andan itibaren size iyi hissettirecek kumaş yapısı ve görünüşe sahip. Biye detayı, yırtmaç ve v yaka modeli ile şıklık ile çekicilik birleştirilerek göz kamaştırıcı bir elbise haline gelen yeni elbise modelimiz, katıldığı davetlerin gözdesi olmayı ve beğenileri toplamayı isteyen kadınlar tarafından sevilerek tercih ediliyor.

Elbiselere İşlenmiş Zarafet

İnce çizgileri, küçük detayları, özel kesimi ve rahat kumaşının birleşimi ile oluşturulmuş büyük zarafet BerrenStudio tasarımları aracılığı ile 2021 yılında sizlerle buluşuyor. Özenle tasarlanmış kalıbı ve profesyonel işçiliğin buluşması ile tamamlanmış elbise modellerimiz sayesinde klasik orta boy gece elbise anlayışının yıkılması sağlanarak dolaplarınıza ve kombinlerinize gerçek zarafetin ışıltılarını sunuyor.

Ödeme Seçenekleri
V Yaka Biyeli Elbise
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.