x
BERRENstudio

Önü Volanlı Uzun Kollu Gömlek

Ürün Kodu : BRRN21Y1300005
4.200,00 TL
Beden
Renk
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
11.06.2023 - 12.06.2023
Kampanya
Ürün Özellikleri

Verev kesimli kumaş yapısıyla drape görünüm sunan Berrenstudio önü volanlı uzun kollu gömlek, İngiliz modasının göz alıcı hatlarını taşımaktadır. Klasik dökümlü görünümü modern dokusuyla geri planda bırakmış, mutluluğu, sevgiyi ve neşeyi temsil edecek zengin süslemelerle zarafeti bir araya getirmiştir. Modern doku, zengin hatlar ve ışıltılı tasarım.

Neşe, Zarafet Ve Işıltının Modası

Geniş gemici yaka tasarımıyla, verev kesimli kumaş dökümü göz alıcı hareketlilik katmaktadır. Neşe ve zarafeti bir araya getiren hareketli drape duruşunu İngiliz klasiklerinden ilham alarak tasarlamış Berrenstudio önü volanlı uzun kollu gömlek modelleri, Retro kuşağının da gerisinde modanın ilerisinde tasarımlarla buluşmanızı sağlamaktadır.

Dökümlü kolları ve yaka bölümünde modanın estetik tasarımlarıyla podyumlara yakışır ışıltısını sizinle yansıtmaya hazırdır. Şık, modern ve neşeli duruşu, kibar ve zarif kumaş yapısıyla birleşmiştir. Özgün tasarım, modern doku ve hareketli zengin gösterişli duruşuyla kadınların dünyasını yansıtan zengin modanın etkilerini taşır. Baharı ve neşeyi hissettiren, yaşatan modanın ışıltısını hissedin.

Gökyüzünün Rüyası Gömlek Modelleri

Gökyüzünün rüyası, modanın kalbi ve baharın neşesi olacak gömlek modelleri, tıpkı bulutlar kadar hareketli hatlarıyla birlikte, gökyüzünün zarif etkisini de sürdürecek sadeliğini yansıtmaktan çekinmeyecektir. Modern dokusunda gizlediği hareketli dökümlü kumaş tasarımı, günlük kullanımlarınız ve özel davetleriniz için kombinlerinizi heyecanla bekliyor olacaktır.

Işıltısı ve sadeliğiyle, göz kamaştırıcı gökyüzünün rüyası modeller… Önünde bulunan volan tasarımıyla, şık ve zarif göründüğü kadar neşeli ve etkileyici de görünmektedir. Sizin modanızı yansıtan, sizi modayla bir tutan tasarımlar, ışıltınızı ve ruhunuzun renklerini yansıtmak için sadeliği hareketli kumaş kesimiyle buluşturmuştur.

Sadelik Ve Zarafetle Zengin Görünüm

Sadelik ve zarafetle birlikte, göz alıcı etkileyici bütünlüğü sağlayacak ince hatları, İngiliz modasının çizgilerini taşımaktadır. Kadınsı hatlar, özgün tasarımlarla buluşmuş, hareketli kumaş etkisiyle de gömlek modasının baş tacı olmuştur. Etkileyici ve göz alıcı gömlek modelleri, Volanlı tasarımlarla kombinlerinizi bekliyor olacaktır.

Işıltısını sadeliğiyle ve zarafetiyle yansıtan, gökyüzünün rüyası gömlek modası, ince hatlarla süslenmiş, kadınsı çizgilerle ön plana çıkarılmıştır. Modern ve klasik tasarımının göz alıcı ışıltısını taşımaktadır.

 

Ödeme Seçenekleri
Önü Volanlı Uzun Kollu Gömlek
Benzer Ürünler
Visa
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.