x
BERRENstudio

Arco Etek

Ürün Kodu : BRRN21M1003086
3.000,00 TL
Renk
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Modern tasarımıyla göz kamaştırıcı Berrenstudio fiyonklu etek, tiril tiril görünümü ve hafifliğiyle modanın en sevilen ince hatlarına sahiptir. Bel fiyonklu, pileli görünümüyle diz kapağının altında dizayn edilmiş uzunlukta, bahar aylarını temsil eden renklerle bir araya gelmiştir. Modern dokusu ve hatlarıyla ince, zarif ve etkileyicidir.

Zarafet Ve Işıltılı Hatlar

Zarif çizgileriyle, kumaşındaki hafifliği yansıtan pileli görünümü, bel bölgesinde bulunan fiyonkla süslenmiştir. Sadeliğine hareket katan fiyonk tasarımıyla, özel günlerinizde ve günlük kullanımınızda modern dokusunu yansıtacak, zarafetinizi temsil edecektir. Baharın güzelliğinden ilham alınarak tasarlanmış etek modelleri, pileli yapısı ve tiril tiril görünümüyle kombininizi renklendirecektir.

Yeni sezonun gözdelerinden, stil ve tarzıyla klasik İngiliz çizgilerini taşır, modern tasarımıyla göz kamaştırır. Bahar aylarının vazgeçilmez renkleri, hafif kumaş kullanımı ve trendleriyle gözlerinizi alamayacağınız ışıltılı hatlara sahiptir. İnce bel görünümüyle, pileli etek tasarımı, bel bölgesinin ince hatlara sahip olmasını sağlayacaktır. Rahatlık ve konforla buluşan kaliteli kumaş tasarımıyla modanın kalbinin attığı yerde, sizinle buluşacaktır.

Alamode Fiyonklu Etek Tasarımı

Alamode İngiliz modasının kalbi anlamına gelen ince ve şık dokunuşlarla drape görünüşle süslenmiş etek modelleri, salaş görünümünün yanı sıra, vücuda oturan hatlarıyla da ilgi çekicidir. Modern dokusunu kumaş yapısıyla gösterişli bir şekilde sunan modern etek tasarımı, dökümlü sadeliği kadın modasıyla buluşturmuştur.

Işıltılı ve zarif sadeliği, kumaşın kat kat dizilimi ve fiyonkla birlikte süslenerek hareketli bir duruş sergilemesini sağlamıştır. Bahar aylarını yansıtacak renklerle ve görsellikle, rahatlığın ve konforun buluştuğu göz kamaştırıcı zengin tasarımlar arasındadır.

Işık Saçan Modern Tasarım

Hareketli kumaş yapısı ve tasarımıyla, göz alıcı renkliliğini ışıltısıyla yansıtmaktadır. Berrenstudio fiyonklu etek, modayla birlikte yürümek isteyenler için alamode tasarımı ve drape dökümlü yapısıyla tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Zarafetle ve ışıltıyla süslenmiş hafif kumaş tasarımı, ince bel fiyonkuyla özel günlerinizle ve kombinlerinizde sizinle olacak, ışıltınızı saçmanızı sağlayacaktır. Şuh ve sade, modern ve hareketli çizgilerle, ışık saçan modern tasarımlar Berrenstudio özel etiketiyle sunulmaktadır. Moda, tarz ve stil için renklerin dünyasını yansıtan ışıltılı modeller.

Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.