x
BERRENstudio

Mimosa Eşarp

Ürün Kodu : T227
1.500,00 TL
Beden
Renk
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
30.09.2022 - 01.10.2022
Kampanya
Ürün Özellikleri

Klasikliği modern bir tarzda işleyerek ürünlerinin her trende yakışmasını sağlayan BerrenStudio’yu tercih eden kadınlar; şıklığını, tarzını ve otantikliğini sürdürmeyi her sezonda başarıyor. Mimosa çiçeğinin zarifliğinden ilham alınarak tasarlanmış BerrenStudio Mimosa Eşarp modelleri baharı anımsatan yapısı ve çiçeklerin sıcaklığını eşarplarınızla buluşturuyor. Coşku ve umudu temsil eden mimoza çiçeğinin canlı renkler ile eşarplara işlenmesi sonucu oluşturulmuş eşarp modellerimiz; kıyafetleriniz ve kombinlerinizde umudu yansıtıyor.

Klasikliğin Modernizmle Buluşması

Klasikliğin temel alınarak üzerine işlenmiş modern renkler ve desenlerin birleşimi ile oluşmuş eşarp modelimiz; klasikten ayrılamayan kadınların trendi yakalayarak modernliği kıyafetlerine taşımasını sağlıyor. İnce dokunuşlar ile bütünlük yakalanması sağlanmış eşarp modelimiz; hava alan, terletme ya da tahriş gibi durumları ortadan kaldıran %100 ipek kumaştan üretildi. Kumaşının kalitesi ve şıklığı birleştiğinde hem kıyafetlerinize hem de size iyilik yapan eşarp modeli; modern şehir kadınlarının popüler tercihi olmaya hak kazanıyor.

Her Mevsim Şıklığın Yöntemi

Avangart ve kendine has tarzı, canlı ve temel renklerden oluşmuş modası ile her mevsim kullanılabilen şal modelimiz; her mevsimin renklerini kendi içerisinde taşıyor. Mimoza çiçeğinin bahar etkisini kucaklayan yapısı, göz okşayan şıklığı ve görenleri merak ettirecek kalitesi ile yaz kış fark etmeden kullanabileceğiniz şal modelimiz dilediğiniz kombini rahatlıkla tamamlayabileceğiniz renkler sunuyor. Terletmeyen ve %100 ipek kumaşı ile kullandığınız her alanda rahatlığını fark edebileceğiniz, adeta yok hissi veren BerrenStudio Mimosa Eşarp modelleri her mevsim şıklığın en temel yöntemi.

Kıyafetlerinize Bahar Şenliğini Taşıyın

Modern bir çizginin içerisinde Mimoza çiçeğinin hassasiyet ve coşku anlamını taşıyan eşarp modelimiz; hassas kumaş üzerine coşkulu renklerin işlenmesi ile oluşturuldu. En sıradan kombinlerinize dahi tarzı ve havası ile bahar esintisini taşıyacak olan eşarp modelimiz; dört mevsim mimozanın zarifliğini ve canlı rengini kıyafetlerinize taşıyor. İnce tasarımı, özel boyutu ve kenarlarında bulunan zarif dikişleri sayesinde tek bir dokunuş ile yeniden baştan yaratılmanızı sağlayacak olan eşarp modeli mimoza çiçeğinin ölümsüzlüğünü ve dirilişini yansıtıyor. Tarzında ve kıyafetlerinde klasik bir şıklığı seven kadınların dolabının baş tacı olacak olan eşarp modeli ile yepyeni kombinler sizleri bekliyor.

Ödeme Seçenekleri
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.