x
BERRENstudio

Kemerli Cepli Elbise Tarçın

Ürün Kodu : 148
1.470,00 TL
Renk
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Tek parça elbise şıklığını en güzel şekilde tasarlayarak sunan BerrenStudio, geçmiş ve geleceği yeniden harmanlayarak, en güzel kreasyonlarını oluşturuyor. 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunun, rahatlığı ve konforu sunan parçalarından biri olan BerrenStudio kemerli cepli elbise modeli, maxi boy yapısı ve kemerli formuyla oldukça şıktır.

Gömlek yaka tarzını başarıyla uygulayan ve büyük cep konseptiyle de göz dolduran elbise modelimiz, gün içinde rahat ve konforlu olmanız için tasarlandı. Elbise modelimiz; özgür ruhunu dışarı vuran, rahatlığı ve konforu arayan kadınların tercih olacaktır.

Sade Şıklık

Sade şıklığı gün içinde sürekli yaşamak isteyen kadınların tercihleri arasında bulunan elbise modelimiz, rengiyle de göz doldurur. Sırt kısmının kusursuz dikiş hatlarıyla tamamlanmış olması, sırtınızı daha estetik gösterir.

Ceplerin büyük olması sayesinde, birçok küçük eşyanızı cebinizde taşıyabileceğiniz kullanım kolaylığı sağlayan elbise, kol manşetlerinde bulunan tek düğme ile detaylandırılarak tasarlandı.

Gün İçinde Rahatlık

Gün içinde rahat ve konforlu olmak isteyen kadınlar, şıklığı ve zarafeti de ön plana çıkaracakları BerrenStudio kemerli cepli elbise modelimiz ile fark edilir. Girdiğiniz ortamlarda hareketlerinizde herhangi bir kısıtlama yaratmayan elbise modelimiz, uzun kol formuyla da serin yaz gecelerinde tercih edebileceğiniz modellerimizdendir.

Bel kısmına konumlandırılan kalın kuşak ile yapılan fiyonk sayesinde, daha da hareketlendirilen elbise, ceplerin altında bulunan sık pili detayıyla da göz doldurur. Boydan boya düğmeli olarak tasarlanan elbise modelimiz, isteğe göre düğmeleri açılarak, yırtmaçlı hale de getirilebilir.

Kusursuz Dikiş Tekniği

İlkbahar yaz aylarında daha rahat olacağınız ve özgürce hareket etme olanağı sağlayan BerrenStudio kemerli cepli elbise modelinde kullanılan kusursuz dikiş tekniği, her bir detayı düşünülerek tasarlandı.

İnce dikiş tekniklerinin ustaca kullanıldığı elbise modelimiz, sık pililer sayesinde daha katmanlı gözükürken; kemerli bölgede oluşan katmanlı bölge, elbise modeline daha da hava katar.

Yaz günlerinde gardırobunuzun değişmez parçalarından biri olacak elbise modelimiz, 2021 sezonunun, en rahat ve özgür ruhlu tasarımları arasında yerini alıyor. Kısa topuklu ayakkabılar ve klasik aksesuarlarla kombinleyebileceğiniz elbise, zincir ya da hasır kulplu çantalarla da rahatlıkla uyum sağlayan bir forma sahiptir.

 

Ödeme Seçenekleri
Kemerli Cepli Elbise Tarçın
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.