x
BERRENstudio

Kemerli Cepli Elbise

Ürün Kodu : 137
1.400,00 TL
Kampanya
Ürün Özellikleri

Sıcak yaz aylarında kendinizi rahat ve konforlu hissedeceğiniz, yeni sezon elbise modellerimizden bir tanesi olan BerrenStudio kemerli cepli elbise modern havasıyla ve farklı renk dokusuyla, göz kamaştırır.

Farklı kombinlenebilir şekilde tasarlanmış ürünüm, vücut hatlarınıza rahatlıkla uyum sağlarken, farklılıklardan hoşlanan BerrenStudio kadınları, şıklığı ve zarafeti günlük yaşantılarında sürekli olarak yaşar.

Her Zaman Tarz

Küçük el çantası, boynunuza takabileceğiniz bir fular ve düşük topuk bir ayakkabı ya da sandalet ile kombinleyebileceğiniz elbisemiz, BerrenStudio kadınlarının, her zaman tarzınızı ön plana çıkarabileceği, koleksiyonumuzun en güzel parçalarından bir tanesidir.

Yanlarda bulunan büyük cepleri ile de oldukça havalı görünen elbise ürünü, zarif BerrenStudio kadınını daha da şık ve modern gösterir. Yaz aylarında farklı renklerle kombinleyebileceğiniz elbise ürünümüz, yaz aylarında şıklığınızdan ödün vermek istemeyeceğiniz tasarımıyla göz doldurur.

Farklı Kombinlerle Göz Kamaştırıcı

Gün içinde tarzınızı her zaman gösterebileceğiniz farklı renk seçeneklerine sahip BerrenStudio kemerli cepli elbise, önden düğmeli yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

İsterseniz tüm düğmeleri kapalı şekilde isterseniz üst taraftan birkaç düğmeyi açarak farklı şekillerde kullanabileceğiniz elbise ürünümüz, %100 pamuktan imal edilir. Uzun kollu yapısının ardında, isterseniz yarım kol hizasına getirebileceğiniz yapıya sahip olan ürünümüzde geniş kuşak yapısı; isterseniz arkadan isterseniz önden fiyonk yapılarak, farklı tarzlarda kullanılabilir.

Klasik ve Modern Tarzın Başarılı Harmanı

Klasik uzun elbise anlayışını, modern tarzıyla başarılı şekilde harmanlayan, şıklığınızı ve zarifliğini her ortamda gösterebileceğiniz elbise ürünümüz, farklı kombin yapma seçenekleriyle de her yerde özgür ve rahat hissetmeniz için tasarlandı.

Klasik kesim olan ancak klasik ve modern tarzı başarıyla harmanlayarak günlük modanızı şekillendiren kemerli cepli elbise sade havasının altında, en ince detayları saklar.

Sade Güzellik

Şehirli kadınların günlük şıklığını gözler önüne sereceği BerrenStudio kemerli cepli elbise, pamuklu yapısıyla teninize nefes aldırırken, sade güzelliğiyle de her zaman şık olunabileceğinin en güzel örneklerinden bir tanesini oluşturur.

Trendleri takip eden, modern havasıyla, girdiği ortamda fark yaratmak isteyen kadınların tercihleri arasında bulunan elbise, kusursuz dikiş tekniğiyle de göz doldururken, cep altında ve bel kısmında bulunan hafif pililer sayesinde daha da hareketlendirilmiştir.

Ödeme Seçenekleri
Kemerli Cepli Elbise
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.