x
BERRENstudio  - 0

Dantel Detaylı Pullu Düğmeli Elbise

Ürün Kodu : 105
5.670,00 TL
Seçiniz
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Kendinizi hem şık hem de rahat hissedeceğiniz, %100 pamuklu kumaştan tasarladığımız BerrenStudio kadın dantel detaylı pullu düğmeli elbise, 2021 sezonunun, en göz alıcı BerrenStudio elbise modelleri arasında yer alıyor.

Gövde kısmı tamamen pullu olan ve pul detayının dantelle daha da güzelleştirildiği elbise modelimiz, özel günlerinizde sizi daha şık ve zarif göstermesi için tasarlandı.

Dantel ve Pul Şıklığı

Sırt kısmının belli bir bölümü düz ve bele kadar pul detayıyla süslenen elbise, ön kısmında yakaya kadar pul deseniyle detaylandırıldı. Kollarda ve etek kısmında iki sıra halinde bulunan dantel detayı, etek ucunda yeniden şekillendirildi.

Geniş standart gömlek yaka modeliyle oldukça şık bir görünüme sahip olan elbise modelimiz, bel kısmından yapılan ince pili detayıyla daha da hareketlendirildi.

Klasik ve Modern Harmanı Tasarım

Klasik tarz uzun elbise anlayışını dantel ve pul detayıyla modern hale getiren ve özel günleriniz için tasarlanmış BerrenStudio kadın dantel detaylı pullu düğmeli elbise, gövde kısmında bulunan düğmelerle, rahat giyilip çıkarılabilen bir tasarıma sahiptir.

Gövde kısmı pul ve dantelle güzelce harmanlanarak, bel kısmında yaprak modeliyle şekillendirilmiş elbise omuz kısmı ve yaka kısmı düz kumaş olarak bırakılarak tasarlanmıştır.

İnce Hatlı Tasarım

Göz alıcı dantel ve pul detayını, ince hatlı tasarımıyla başarıyla harmanlayan elbise modelimiz, daha rahat ve şık hissedeceğiniz bir tasarıma sahiptir. Girdiğiniz ortamlarda göz kamaştıracağınız elbise tasarımımız, abiye kategorisinin en özel parçalarından biri olarak, 2021 sezonunda sizler için tasarlandı.

Dantel ve pul detayının göz alıcı güzelliğini, pamuklu kumaş üzerinde en ince detayına kadar gösteren tasarım, moda rengiyle de vazgeçemeyeceğiniz, abiye ürünlerden biridir.

Özel Günlerinizde Her Zaman Zarif

Özel günlerinde daha şık ve zarif olmak isteyen BerrenStudio kadınları; hafif kumaşı, %100 pamuklu kumaş yapısı, dantel ve pul işlemenin zarifliğini BerrenStudio kadın dantel detaylı pullu düğmeli elbise ile gösterir.

Girdiğiniz her özel ortamda, gözlerin üzerinizde olmasını sağlayan elbise modelimiz, rengiyle de moda renkleri üzerinizde taşıyabileceğiniz şekilde tasarlandı. İnce dikiş detaylarının bulunduğu elbise modelimiz; ince topuklu ayakkabı, portföy çanta ya da zincirli çanta konseptleriyle kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Ödeme Seçenekleri
Dantel Detaylı Pullu Düğmeli Elbise
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.