x
BERRENstudio  - 0

Çift Cep Düğmeli Uzun Elbise

Ürün Kodu : 89
1.680,00 TL
Beden
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Şıklığı ve elegans duruşuyla her zaman konforlu ve rahat tasarımlar oluşturan BerrenStudio maxi elbise modelleri, 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunun, en özel parçalarından biridir.

Puantiye modasını, en modern haliyle yorumlayarak tasarlayan ve kadınların günlük giyimlerinde şıklığı ve zarafeti yaşamalarını sağlayan BerrenStudio cep detaylı puantiyeli maxi elbise modelimiz, modern tasarımıyla göz alıcıdır.

Maxi Elbise Avantajı

Özgün tasarımları ve trendlerin ötesine geçen modelleriyle size avantaj sağlayacak BerrenStudio maxi elbise modeli, uzun kol yapısıyla, serin havalarda size daha fazla avantaj sağlar. Kısa kol kullanmak isteyenler için ise yukarı doğru çekilme kolaylığı bulunur.

Aynı zamanda bel kısmında bulunan ince lastik, vücut formunuza daha kolay uyum sağlar. Günlük kullanım sırasında rahat edeceğiniz ve şıklığınızı taçlandıracağınız BerrenStudio cep detaylı puantiyeli maxi elbise, iri şekilde tasarlanmış puantiyeleriyle oldukça göz alıcıdır.

Zengin Kombin Çeşitliliği

Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış ve zengin kombin çeşitliliği sağlayan elbise modelimiz; isterseniz tüm düğmeleri kapalı, isterseniz bir iki düğme açık şekilde kullanılabilir.

Gömlek yaka formuyla tasarlanmış boğaz kısmında, eğer açık kullanılacaksa, uygun renkli bir fular takılarak, kombin bakımından zenginleştirilebilir. Aynı zamanda spor tarzdan hoşlanan kadınlar için spor ayakkabı ya da spor sırt çantalarıyla da kullanılabilen elbise modelimiz, daha zarif ve şık görünmek isteyen kadınlar için, zincirli kol çantası tercih edilebilir.

Vücut Tipinize Uyumlu Tasarımlar

En avangart ve sofistike tasarımları yenileyerek, daha modern hale getiren BerrenStudio, vücut tipinize uyumlu tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Özellikle gün içinde rahat etmek isteyen ve özgür ruhu hissetmek isteyen kadınlar, BerrenStudio cep detaylı puantiyeli maxi elbise modelimizi tercih edebilir.

Günlük kıyafetlerinizde bile özel günlerin şıklığını yaşayacağınız günlük elbise modelimiz; göğüs kısmında bulunan düğmeli cep detayıyla oldukça hareketlendirildi. Kol manşetleri, tekli düğme ile şekillendirilirken, bel kısmındaki ince hatlı lastik, vücudunuza daha kolay uyum sağlaması için düşünüldü.

Lastik kısmındaki pililer, elbise modelinin daha katlı görünmesini sağlarken, kullanışlı kalıplarıyla da vücudunuza uyum sağlayan bir form oluşturuldu. Gün içinde her anınızı taçlandırmak ve şıklığınızı ön plana çıkarmanız için tasarlanan elbise modellerimiz, gardırobunuzdaki yerini almak için sizi bekliyor.

Ödeme Seçenekleri
Çift Cep Düğmeli Uzun Elbise
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.