x
BERRENstudio

Limon Çiçeği Şal

Ürün Kodu : 130
700,00 TL
Beden
Renk
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

Her türlü giyim kombininde yer alan renkleri rahatlık ve kontrast oluşturacak şekilde tasarlanan kadın bej desenli şal ağır ve sade bir estetik sunuyor. Genellikle bahar ve yaz aylarına uygun olarak tasarlanan ürün hem estetik hem de işlevsel açısından kombinler ile kusursuz bir uyum sergiliyor.

Çağdaş tasarımlar sunmasının verdiği avantaj ile günlük stil de genellikle fular seçeneği olarak tercih ediliyor. Canlı ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercihi olan ürün farklı tonlar ile kusursuz kombinler oluşturuyor.

Estetik Ve Etkileyici

Hem rengi hem de renk seçenekleri ile sayısız alternatif sunan şal modeli hem abiye tarzı kıyafetlerde hem de sokak tarzı kombinler de gönül rahatlığı ile kullanma olanağı tanıyor.

Doğru kullanılması halinde estetik ve etkileyici bir görünüm oluşturuyor. Sade ve şık tercihler yapmaya da imkan tanıyan görün ince yapısı ve işlevselliği ile kadınlar arasında yaygın olarak tercih ediliyor.

Farklı bağlama biçimleri ile yaratıcı kullanma imkanı sunuyor. Uzunluğu birçok seçenek sağlarken bağlama bir etkileyici estetik oluşturma olanağı sunuyor.

Tarza Hareket Katıyor

Tesettür giyimi tercih eden kadınların başını saran ve saçı kapatan bağlama biçimlerine de uyum sağlıyor. Yumuşak ve narin bir yapıya sahip olması uzun süre canlılığını ve parlaklığını korunmasına yardımcı oluyor.

Aynı zamanda kolaylıkla şekil alıyor ve gün içerisinde şekli bozulmadan uzun süre kullanım imkanı tanıyor. Şıklığı ile kadının tarzına renk ve hareket katan şal, oluşturduğu kombinler sayesinde en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada yer almayı başarıyor.

Tüm kıyafetleri tamamlama özelliği sayesinde farklı giyim tarzına sahip kadınların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Kurtarıcı Rolü Üstleniyor

Spor bir kombin ile kullanılabildiği gibi aynı zamanda abiye bir kıyafet ile eşsiz bir görünüm elde etmeye imkan sağlıyor. Kadın bej desenli şal aynı zamanda kadınların aksesuarları arasında kurtarıcı rolü üstleniyor.

Hem gündelik kullanımda Hem de özel davetlerde güvenerek giyim tarzını emanet edebilecek özelliklere sahip. Tesettür giyimin gözdesi haline gelen şal modeli rahatlık kadar şıklığı da benzersiz bir konfor ile sunuyor.

Ödeme Seçenekleri
Limon Çiçeği Şal
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.