x
BERRENstudio

İndigo Kaftan

Ürün Kodu : 219
7.900,00 TL
Seçiniz
Seçiniz
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
09.12.2022 - 10.12.2022
Kampanya
Ürün Özellikleri

Bilinen klasik ürünlerin aksine farklı birçok türde orijinal olarak ürün geliştirmesi ile BerrenStudio 2021 yılının ilkbahar ve yaz aylarında en sevilen ürünlerinin tasarımını gerçekleştiriyor. Kolaylıkla modellerine rastlanamayan, özgün bir tasarımı zor bulunan kaftan modellerine yeni bir dokunuş yaparak tasarlanan BerrenStudio İndigo Kaftan modelleri tarzında orijinal ürünler kullanmayı seven kadınların özgünlüğünü yansıtmasını sağlıyor. Hem şık hem de işlevsel olan ürünümüz %100 polyester kumaştan üretilerek bir de rahatlık faktörü dahil edildi.

Tarzınıza Yapılacak Orijinal Dokunuş

Modern kesimi, uzun yapısı, orijinal desenleri ve canlı renkleri ile tarzınızı genişletecek modeli bulunuyor. Normal ceketlerden sıkılan ve dolabında yeni ürünler arayan kadınların tarzlarına yapabilecekleri orijinal dokunuş olan kaftan modelimiz, kollarında bulunan büyük altın sarısı detay ve indigo rengi ile göz çarpıcı hale geliyor. Kaftanın üzerinde bulunan altın sarısı ve kahverengi detaylar kaftanı sıradanlıktan kurtarıyor ve klasikliği modernlik ile harmanlayarak sizlere sunuyor. Geniş yapısı ile adeta üzerinizde yokmuş gibi hissedeceğiniz kaftan modelimiz, sizleri hem soğuktan koruyor hem de tarzınızı yansıtıyor.

Hem Rahat Hem De Şık

Modern ve bol kesimi ile son derece konforlu olan BerrenStudio İndigo Kaftan modelleri ile hem rahatlığı hem de şıklığı hissedebilirsiniz. Hafif kumaş yapısı ve özel kalıbı ile üzerinizde ağırlık yapmayan kaftan, sıradan bir kombininizi dahi anında özgün bir hale getiriyor. Profesyonel işçiliği ve son derece cezbedici renkleri ile daha önce deneyimlemediğiniz bir kaftan deneyimini sizlere sunuyor.

Soğuk Havalarda En Özgün Tercih

Soğuk havalarda korunmak için tercih edilebilecek en özgün seçeneklerden birisi olan kaftan modellerimiz sizleri soğuktan korumanın yanında rahatlık ve şıklıkla buluşturuyor. Diz altına tekabül eden boyu ve uzun kolları ile ince detayların birleşimi sayesinde zarifliğinizi ve şıklığınızı gün boyunca yansıtmanızı sağlıyor. Kendine özgü tasarımı ve canlı renklerinin birleşimi sayesinde kombinlerinizde benzersiz bir görüntü sunar. Klasik tarzı seven ancak modernlikten vazgeçemeyen kadınlar için ikisini bir arada sunan modelimiz, giyim tarzına ve soğuktan korunmaya özen gösteren uyumu sayesinde sevilen bir model haline geliyor.

Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.