x
BERRENstudio

Hakim Yaka Siyah Elbise

Ürün Kodu : BRRN21Y1000056
2.800,00 TL
Seçiniz
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 07.02.2023
Kampanya
Ürün Özellikleri

Siyahın zarif görünümüyle tıpkı bir siyah inci kadar ışıltısını yansıtan Berrenstudio hakim yaka siyah elbise modelleri, drape duruşuyla modern dokusunu hissetmenizi sağlayacaktır. Bohem tarz özgün tasarımıyla birlikte, salaş görünümünün de verdiği etkileyici duruşu, kadınsı hatları ön plana çıkarır ışıltınızı saçarak zarafetini sergiler.

 Siyah İnci Işıltısı

Siyah inci kadar zarif ve ışıltılı, nadide bir kumaş yapısına sahip Berrenstudio hakim yaka siyah elbise, modern dokusuyla bohem etkileri bir araya getirmiştir. İnce detaylarla süslenmiş kol ve etek bölümünde, sizi özgür kılacak özgün tasarımıyla tarzınızı yansıtacaktır. Gece kadar göz alıcı ve ay kadar parlak olan kaliteli kumaş kullanımı, dikişlerine kadar modanın etkilerini taşımaktadır.

İnce ve zarif duruşuyla, bohem tarzın verdiği özgün dokusunu hissettirir, sizi modaya hazırlar ve sizin modayı yansıtmanızı sağlar. Işıltılı siyah inci zarafetiyle, bombeli yarım kol tasarımı farkını ortaya koyacak, ışıltınızı yansıtacaktır. Modern doku, kaliteli kumaş ve bohem duruş herkesi etkisi altına almaya hazır özel dikişleriyle sunulmaktadır.

Bohem Ve Zarif Tasarım

Bohem tasarımın verdiği salaş görünümle drape duruşun sağladığı özgünlüğü vücut hatlarının geri planda kalarak, zarif bir görünüm kazanmasını amaçlamıştır. Diz kapağına kadar uzun çan etek modeliyle, etkileyici ve zarafet dol dökümlü kumaş yapısını sergilemektedir.

Hakim yaka boyun detayıyla sadeliğini de zarafetiyle birlikte yansıtan elbise modelleri, siyahın karanlığını değil, ışıltısını sunmaktadır. Işıltısıyla renklenmiş, iç açıcı kumaş yapısıyla zarafetini sergilemekten asla çekinmemiştir. İnce detaylar, göz alıcı tasarım ve modern dokusunu daima hissetmenizi sağlayacaktır.

Gecede Asalet Kadar Aydınlık Tasarımlar

Gecede bir ay kadar ışıltısını yansıtacak modern dokusuyla herkesi kendine hayran bırakacaktır. Göz alıcı tasarımıyla siyah elbise modelleri, ince detaylarla süslenmiş, hakim yaka sadeliğiyle de tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacaktır.

Fransız modasının çizgilerini ve asaletini taşıyan özgün ve şık tasarım, göz alıcı modellerle sizleri büyüleyecek, özel davetlerinizde ve kombinlerinizde ışıltınızı yansıtmanız için parlayacaktır. Hafifliğini, zarafet ve asaletini hissettiren siyah dokusuyla tıpkı bir ince kadar parlaktır. Sizi yansıtır, modayı kucaklar ve zarafeti selamlar.

Ödeme Seçenekleri
Hakim Yaka Siyah Elbise
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.