x
BERRENstudio

Balon Kol Trençkot

Ürün Kodu : T203
4.750,00 TL
Beden
Renk
Beden Tablosu
Kampanya
Ürün Özellikleri

36-38-40 beden uyumludur.

Kendine yeniliği hedef olarak belirlemiş BerrenStudio 2021’de tasarladığı yeni trençkot modelleri ile tarzını önemseyen ve orijinal olmayı seven kadınların sıklıkla tercih ettiği markalardan biri haline geliyor. Otantik görünüm ve modernliğin birleştirildiği, üzerine bir parça da şıklık ve zarifliğin eklendiği BerrenStudio Balon Kol Trençkot modelleri; balon kol detayı ile eşsiz bir hale geliyor. Kombinlerinizde sizi iyi hissettirecek bu trençkot modeli %100 pamuk kumaşı ile adeta üzerinizde pamuk bahçesini taşımanın ferahlığını ve rahatlığını hissetmenizi sağlıyor.

Vintage İle Modernliğin Buluşması

Vintage ve otantik çizgilerin, modern bir hamurla yoğrulup özgün dikişleri ile birleştirilmesinin ardından oluşmuş trençkot modelimiz; bahar ve kış aylarında göz kamaştırıcı renkleri ile zarifliği kucaklıyor. Trençkota vintage hava katan balon kol detayının yanında bulunan bel kuşağı ve geniş yaka detayı ile otantik bir hava eklendi. İlk bakıştan itibaren görenlerin beğenisini kazanacak ve kombinlerinizde özgünlüğü tamamlayacak trençkot modelimiz geçmiş yılların modasının modern bir şekilde bütünleştirerek avangart hale gelmesini sağlıyor.

İnce Detaylar İle Oluşturulmuş Şıklık

Her bir karesi özenle planlanmış, dikişlerinden duruşuna kadar her noktasına dikkat edilmiş ince detaylar ile trençkot modelimiz özgün ve eşsiz bir model ile sizlere sunuluyor. Balon kol detayı ile vintage modasının günümüzle uyarlanmasını sağlayarak iki adet cep, yaka ve kuşak detayı ile hem spor hem de zarif bir hava yaratıldı. Sıradan trençkotların aksine özel planlanmış kalıbı ile BerrenStudio Balon Kol Trençkot modelleri dolabınızın ve soğuk günlerin en sevilen parçası olacak.

Yeni Model Trençkot İle Göz Kamaştırın

BerrenStudio tarafından oluşturulmuş, yeniliğin ve özgünlüğün ön planda tutulduğu trençkot modelimiz ile hayatınıza yeni bir dokunuş yapıyoruz. Modern çizgileri, usta dikişleri ve özgün tasarımı ile göz kamaştırıcı bir kombine sahip olmanızın yanında, %100 pamuk kumaşı ve ekstra rahatlığı ile uzun trençkotunuzun rahatlığının hissedilmesini sağlıyor. Klasik trençkot modellerinin dışına çıkılarak en yeni trendlerin oluşmasını ve yansıtılmasını sağlayan trençkot modelimiz, dolabında sınır çizgileri bulunmayan şık ve tarz kadınların en popüler parçası haline geliyor.

Ödeme Seçenekleri
Balon Kol Trençkot
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.