x
BERRENstudio

Abstract Şal

Ürün Kodu : 230
1.400,00 TL
Beden
Renk
Beden Tablosu
Planlanan Teslimat
:
06.02.2023 - 07.02.2023
Kampanya
Ürün Özellikleri

İnce çizgileri ve özgün tarzı ile BerrenStudio, ürettiği şallarla modernliği, şıklığı, yenilikçiliği tam da klasik modellerinden başlayarak geliştiriyor. Alışagelmiş şal modelleri ve kullanımının aksine BerrenStudio Abstruck Şal modelleri, canlı renkleri, benzer renk tonlarının yarattığı ahenk ile kıyafetlerinizi dilediğiniz şekilde tamamlamaya fırsat veren göz okşayıcı ve tatmin edici şal modellerini sunuyor. %100 pamuktan üretilmiş, kullandığınız her alana yakışacak ve sizi rahatsız etmeyecek olan şal modelimiz, tarzını bilen ve yansıtmayı seven kadınlarla buluşuyor.

Modernliğin Adresi

Herkes tarafından bilinen, dolapların aşınası olmuş şal modellerine eklenmiş modern renkler, çizgiler ve tasarım ile oluşan şal modelimiz; yenilikçi yapısı, alışılmamış deseni ve her kıyafete uyum sağlayacak yumuşak renkleri sizlere sunuyor. Yumuşak dokunuşu, bohem tarzı, renklerinin sağladığı ahenk ile modernliği temsil eden şal modelimiz; gömlek yakası, pantolon kemeri, çantalarınız, saçlarınız ve kullanmak istediğiniz her alanda kullanıma uygundur. Sıra dışı çizgisi, özel olarak belirlenmiş boyutu, göze hitap eden renkleri ile bir tek şal ile elde edebileceğiniz şıklığın ve görünüşün tadını çıkarma fırsatını sizlere sunuyor.

Şıklık ve Kalite

Nefes aldıran, ağırlık hissettirmeyen ve terletmeyen kumaş yapısı ile orijinal desenleri, farklı ve benzer renklerin uyumu, doğal tonlara yakın modelleri sayesinde BerrenStudio Abstruck Şal modelleri şıklığı ve kaliteyi bir araya getiriyor. Alışılmış modellerin dışında modern dikişleri, kendine has kesimi ve herkese yakışacak canlı renkleri ile dolabınızın ve kıyafetlerinizin en güzel tamamlayıcısı haline gelecek olan şal modelimiz; koleksiyonumuzun en sevilen ve nadide parçalarından biridir.

Kombinlerinizin En Güzel Tamamlayıcısı

Görenleri hayran bırakacak renkleri, gözlerinizi kamaştıracak modeli, yumuşak kumaşı ve rahatlık sağlayan yapısı ile şal modelimiz kombinlerinizi sıradanlıktan çıkaracak dokunuşu sağlıyor. Hareketli yapısı, farklı renklerin bir araya gelerek sağladığı uyum ve canlı teması ile en sıradan kombinlerinizi dahi eşsiz bir hale çeviriyor. Geçmeyen modası, avangart tarzı ile en trend modelleri yakalayan şal modelimiz ile oluşturduğunuz kombinlerde her mevsim bahar havasının esmesi sağlanıyor. Nefes aldıran kumaşı ve hafif yapısı ile her mevsim kullanabileceğiniz şal modelimiz, canlı renkleri ile de bütün mevsimlere uyum sağlıyor.

Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.